Soutěž

23. června 2009 v 18:56 |  Soutěž
Již v úvodu jsem psala, jak nápad o soutěž vznikl. Tento blog navazuje na náš původní www.best-photographer.blog.cz. Je mnoho blogů s různými kravinami (jinak to říct nejde), ale stěží najdete takový, který by byl určen soutěži o fotku (chci říct na nějaké úrovni) - no, že se o tom zmiňuju: ti, kteří něco takového dělají, už jsou dávno na jiné a mnohem lepší (myslím profesionálnější) doméně. Sama jsem se nedávno chtěla přesvědčit o tom, či existuje blog se soutěží s fotografiemi, který by splňoval tyto podmínky:
- typografie (aneb čtete to pak),
- úroveň,
- hlavu a patu,
- ...a jiné.
A co myslíte? Nenašla jsem.

Ale víte, co jsem hledala především? Nestála jsem o soutěž od nějaké známé domény, která akorát vybere vítěze a toho odmění kupříkladu věcnou částkou. Chtělo to blog, kde by vám někdo objektivně zhodnotil fotografii a na férovku řekl, co děláte špatně (či dobře).

To jest také cílem této soutěže (oproti minulému roku na našem bývalém blogu) - kritika.


Tímto se dostávám k věci, kterou je dobré vědět - ani já, ani Licona nemáme zkušenosti s fotografií na profesionální úrovni, což znamená, že od nás můžete čekat znalosti odsud potud. :)Toto je asi vše, máte-li nějaké další dotazy (jen k tomuto tématu aneb shlédněte důkladně Rozcestník, nevyskytuje- li se tam odpověď na váš dotaz...), pište zde do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alča Alča | Web | 25. června 2009 v 18:07 | Reagovat

Pakliže v soutěži bude kritika - a tím myslím konstruktivní kritika - jdu do toho. Zdá se mi to zajímavé :)

2 Elke Elke | 25. června 2009 v 18:20 | Reagovat

Alča: Budeme se snažit, aby ostatní psali kritiku v komentářích také, každopádně my - organizátorky - budeme hodnotit všechny fotografie. Tím chci upozornit na to, že v rámci našich schopností + zkušeností. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama