O blogu (základní info)

23. června 2009 v 18:41 | E. |  Úvod
Zdravím vás všechny,
ať už vám je kolik vám je, ať už máte doménu blog.cz rádi nebo ne.

Než začnu psát dál, chci říct, že tento blog je návazný na náš minulý www.best-photographer.blog.cz. Také je vhodné říct, proč uvedený blog vznikl - blog se týkal soutěže o "nejlepší" fotografii.

Teprve teď můžu pokračovat.1) O čem je tento blog?

- Blog se bude týkat, stejně jako ten minulý, soutěže o "nejlepší" fotografii (píšu v uvozovkách, protože říct, čí fotografie je nejlepší je vcelku relativní). Tentokrát rozšířen o zaměření na kritiku fotografie (upozornění: kritika dle zkušeností autorek; netýká se profesionální fotografie či fota z DSLR). A co je oproti minulému rozšířen? Po soutěži (nekomerční, vcelku pro lidi, kteří s fotografiemi nemají příliš zkušeností či chtějí ukázat, co (ne)dovedou) tu však přibudou články týkající se pár základních rad (omezeno znalostmi autorek... :) a bude dovoleno zasílání fotografií, které byste rádi posoudili.

2) Proč blog.cz?

- Důvod není ani tak kvůli tomu, že bych blog.cz jakoliv upřednostňovala. Dříve (dva, tři roky zpátky) jsem blog.cz používala a zvykla jsem si - což ale není důvod. Pravda je, že jsem stále pouze amatérský fotograf s amatérskými záměry, proto to nemá ani (zatím) cenu kupovat doménu (či přemístit se na jiný server) a strašit na lepší doméně s mými základními, neucelenými znalostmi :).

3) Autoři blogu?

Vlastně autorky. Spoluautorka minulého blogu byla moje kamarádka, s kterou se přímo známe. Je to Slovenka a spoluautořit bude opět, že? :) Informace o nás se nacházejí v tomto článku.Více informací v ostatních článcích, snažila jsem se o co největší přehlednost (jak ohledně sepsání informací tak ohledně zařazení článků do rubrik) a o co nejnebolestivější design na oči :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama