Autoři blogu

24. června 2009 v 22:25 | E. a L. |  Úvod
(Vlastně autorky, ale mému ne-moc-tvářícímu-se "uchu" to zní češtěji takto.)

Jsme dvě studentky vyskytující se na internetu pod přezdívkami Elke (Češka) a Licona (Slovenka). Vše o nás se dozvíte zde - aneb abyste věděli, jakéto "výjevy" pořádají soutěž :D (pardon, trpím prazvláštním humorem, který nikdo nechápe - snad všichni pochopili). .p


Elke G.

- Je mi dobrých, krásných, nádherných 16 let a studuju střední školu. Proč právě fotografie? Mám takový pocit, že to vlastně máme v rodině (dobře, dobře, v dnešní době fotí / vlastní fotoaparát kde kdo - a to je také co, na co narážím - na tunu uživatelů vlastnící zrcadlovky v důsledku toho, že vyfotografují vlastní rodinu - jen můj vlastní názor vyplývající opětně z vlastních zkušeností :) - možná proto jsem se chytla právě fotografie. Fotím takřka od malička, od dobrých... eh, musím zapřemýšlet - jednoduše od doby, co jsem chodila na druhý stupeň ZŠ, jsem čas od času strejdovi "stopila" foťák a něco vyblejskla. Před dobrým rokem se mi ale konečně podařilo uprosit můj první digitální fotoaparát (Canon Powershot G9 - dočista vyhovující mým dosavadním nárokům a zkušenostem, i když příští rok už bych ráda zrcadlovku - hold vývoj :). Od té doby není výlet, kde bych si jen omylem zapomněla fotoaparát a nevyfotila snímek několikery způsoby. Nebudu dále rozvíjet, jsem schopná mluvit o (ničem :) tomto dlouhou dobu. Jako jednu z podstatných věcí bych vám ráda ukázala moji galerii na DeviantArtu - abyste si udělali názor na to, jak asi fotím a co asi na této stránce ode mě očekávat za (ne)rady. A co dál o mně? V budoucnu se chci zaručeně fotografii věnovat i nadále (jak zpracování uvnitř fotoaparátu, tak i více viditelným věcem týkajících se softwarovéh ozpracování), což bych ráda spojila s cestováním. Mým velkým hobby je především mluvení více jazyky, poznávání všeho, co neznám a také IT technologie (každopádně říct, že v těch toho bohužel nevím "tolik", co o fotografiích).
Dále už mě nenapadají další (ne)podstatné informace, které bych vám ráda řekla - ale máte-li dotaz či vás něco zajímá, jen se ptejte. :) Já nekoušu (i když díky článkům, které jsem se zde snažila o soutěži sepsat, se tak zřejmě tváří).

Licona

- Som takmer 20-ročné dievča, čerstvá maturantka, ktorá toho mnoho o fotení nevie, aby bolo hneď na začiatok jasné. V porovnaní s Elke, ktorá sa bude zameriavať na kritiku, budem ja (možno) predstavovať hlas ľudu. Budem teda hodnotiť trochu z iného hľadiska, na rozdiel od mojej spoluorganizátorky.
Do druhého ročníka tejto súťaže idem s nádejou, že bude menej hádok, menej hádaniachtivých súťažiacich a aspoň toľko pekných a kvalitných fotiek ako minulý rok. :)
V kontakte s vami budem predovšetkým ja, pretože Elke sa stará o takmer všetku ostatnú organizáciu súťaže.
Na koniec len dodám - Nech Vám to fotí! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama